На змаганнях Кубка України з веслування на байдарках і каное, які пройшли в Умані з 14 по 19 квітня, кам’янчанин Ігор Трунов виборов путівку на Кубок світу.

За підсумками гонок заслужений майстер спорту України Ігор Трунов виграв дві нагороди. Вихованець заслуженого тренера України Григорія Коломойця здобув «золото» на дистанції 500 метрів разом з партнерами по байдарці-четвірці Олегом Кухариком, Дмитром Даниленком і Олександром Зайцевим. Срібну медаль випускник кам’янської ДЮСШ №1 отримав на цій же дистанції, але змагаючись уже в двійці разом з Д. Даниленком. Таким чином, наш земляк разом з партнерами вибороли право представляти Україну на кубках світу та розпочати боротьбу на рейтингових змаганнях на здобуття олімпійської ліцензії.

Як повідомив Ігор Трунов, найближчими змаганнями будуть кубки світу, які пройдуть 8–10 травня в угорському Сегеді та 14–17 травня в Бранденбурзі (Німеччина).


Текст Віктора КУЛЕНКА.

 

 

Кам`янчанин Андрій Тонконог переміг у фіналі "Б" регати "Olimpic Hopes Regata" з веслування на байдарках і каное, яка пройшла в чешському мсіті Рачіце.

На веслувальному каналі "Labe Aréna Račice", 18-21 вересня проходила регата з веслування на байдарках і каное "Олимпийські надії 2025". В змаганнях прийняли участь 732 спортсмена з 42 країн світу. Кам`янчанин Андрій Тонконог виграв фінал "Б" на 500-метрівці (1:50,009), в якому стартували 42 учасника. Таким чином наш земляк потрапив в десятку крапщих веслувальників регати. Тренери ДЮСШ № 1 Г.Коломоєць, А.Грабко, В.Миронов дякують директору ПРАТ "Оріль-Лідер" О.Сплодителю, МХП "Громада" і голові відділення НОК в Дніпропетровській області М.Кошляку за фінансову допомогу у поїздці на ці змагання.

Кам`янчанин Андрій Тонконог переміг на Всеукраїнських змаганнях з веслування на байдарках і каное “Олімпійські надії України“ і буде представляти нашу країну на міжнародному турнірі "Olympic Hopes Regatta-2025", який пройде з 18 по 21 вересня у чешському місті Рачице.

В Умані на Осташівському ставі, з 15 по 18 серпня близько чотирьох сотень спортсменів змагалися за нагороди. Перше місце у байдарці-одиночці на дистанціях 500 м та 1000 м посів Андрій Тонконог, вихованець тренерів Г.Коломойця, А.Грабка та В.Миронова з Кам’янської ДЮСШ № 1.

 

В змаганнях чемпіонату Дніпропетровської області з веслування на байдарках і каное, спортсмени з Кам`янського 23 рази піднімалися на п`єдестал пошани.

В обласному центрі, 18–19 липня проводився чемпіонат Дніпропетровщини з веслування на байдарках і каное. В регаті змагалися спортсмени 2009–2010 та 2011–2012 років народження. За підсумками турніру, в активі вихованців тренерів Кам`янської ДЮСШ № 1 Анатолія Грабко, Григорія Коломойця і Віктора Миронова 23 нагороди (13+8+2). Про це у Фейсбуці повідомляє офіційна сторінка ДЮСШ № 1.

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Тонконог Андрій К-1 (200 м, 500 м, 1000 м), К-2 (200 м), К-4 (500 м)
Омельченко Анна К-1 (200 м, 1000 м), К-2 (500 м), К-4 (500 м)
Луценко Віталій С-2 (200 м, 500 м), С-4 (200 м, 500 м)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Омельченко Анна К-1 (500 м)
Михайличенко Максим С-1 (200 м, 500 м, 1000 м)
Луценко Віталій С-1 (500 м, 1000 м)
Черешник Марія С-2 (200 м)
Бачиніна Анастасія С-2 (200 м)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Черешник Марія С-1 (200 м)
Бачиніна Анастасія С-1 (500 м)

Фото https://www.facebook.com/photo?fbid=1776909912910834&set=pcb.759790133083617

 

Вихованець Кам`янської школи веслування Ігор Трунов став чемпіоном України в байдарках двійці і четвірці.

В Умані, що на Черкащині, з 17 по 20 липня проходить особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Родзинкою змагань є відбір на чемпіонат світу (Мілан, 21-24 серпня). В 24-х видах програми (по 6 в кожному виді веслування серед чоловіків і жінок) змагаються найсильніші веслувальники країни. Серед чоловіків, 17 липня байдарка-двійка у складі Ігоря Трунова і Дмитра Даниленка перемогла на дистанції 200 метрів з результатом 00:32.16. Цікаво, що екіпаж веслував у човні з написом KUKHARYK O. I. TRUNOV. Чому так сталося пояснив Ігор Трунов, вихованець Заслуженого тренера України Григорія Коломойця з Кам`янської ДЮСШ № 1, який вистeпає за команду Полтавщини. "Коли ми з Даниленком змагалися у двійці на 200-метрівці, то просто забули зняти наклейку. З Кухариком двійку 500 метрів ми не пішли, налаштовувалися на цю дистанцію в четвірці, яку ми (І.Трунов, О.Кухарик, Д.Даниленко, О.Зайцев) вже сьогодні теж виграли", - говорить Ігор.

Фото Влада Єфімова.