Вихованці Кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи №1 вдало виступили на чемпіонаті Дніпропетровської області з академічного веслування. На змаганнях, що відбулися 9–10 червня серед юнаків і дівчат до 19 років та молоді до 23 років, вихованці тренерів Дмитра Хоросоженко та Юрія Полівця продемонстрували витривалість, цілеспрямованість і зібрали повний комплект медалей у різних класах човнів.

"Золото" у скарбничку команди приніс Гліб Кіценко, який у складі збірного екіпажу фінішував першим у класі четвірок розпашних без стернового. Срібний успіх святкувала наша п’ятірка у складі Євгена Драгуна, Богдана Коваля, Кирила Олійника, Дмитрія Файчука та стернового Павла Горбоноса. Бронзові нагороди серед екіпажів двійок вибороли Вероніка Барладян та Ксенія Матвієнко.