28 травня в Кам`янській ДЮСШ № 1 на підтримку ЗСУ проходить турнір з греко-римської боротьби. Ці змагання також присвячені майстру спорту СРСР, колишньому директору ДЮСШ №1 Олексію Павловичу Бурмі, який святкує своє 83-річчя.

За нагороди змагаются 76 юнаків і дівчат 2003-2014 років народження з Новомосковська, Кривого Рогу, Васильківки, Дніпра і Кам`янських ДЮСШ № 1 і № 3.

Привітали учасників змагань, тренерів, суддівський корпус і вболівальників зі святом спорту міський голова Андрій Білоусов, начальник управління молоді і спорту міськради Едуард Коряк, спонсор турніру директор ПРАТ "Оріль-Лідер" Олександр Сплодитель, директор ДЮСШ №1 Микита Івашина. Головний суддя турніру Юрій Никитенко вручив О.П.Бурмі "Подяку" і побажав міцного здоров'я і довгих років життя.

Підсумки турніру будуть опубліковані пізніше.

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo/?fbid=110839888307216&set=a.110843491640189

 

 

У польському місті Вроцлав 27 травня розпочався дводенний чемпіонат світу з традиційного карате.

За нагороди змиагаються 600 бійці з Аргентини, Великобританії, Вірменії, Перу, Польщі, Угорщини, України, Чехії. Потрібно зазначити, що спортсменів Росіїх не допустили на чемпіонат. В складі національної збірної України виступають Данило і Лев Кузнецови, вихованці тренера Дмитра Кузнецова з Кам`янського.

Як повідомив тренер і президент Асоціації традиційного карате України Дмитро Кузнецов, він зараз хворіє, тому зі своїми синами підтримує зв`язок дистанційно. "Хлопці виступають без моєї безпосередньої підтримки, тому їм доводиться нелегко, - розповідає Дмитро Кузнецов. - Сьогодні 18-річний Данило виступав у дуже складній віковій категорії 18-20 років. Як виявилося, він в ній був самий молодший. Пройшов три кола, подолавши суперників з Польщі, Вірменії і Великобританії. І тільки у півуфіналі поступився місцевому бійцю. Лев розпочне змагання завтра. З ним разом будуть проводити бої два представники Польщі, а також спортсмени Великобританії, Вірменії і Перу. Але хто саме пока невідомо".

Фотоальбом https://www.facebook.com/PolskaUniaKarateTradycyjnego/photos/pcb.540397917542975/540391587543608

 

 


26 травня у Кам`янській ДЮСШ №4 відбувся випуск вихованців 2022 року.

Випускників з цією радісною подією вітали секретар Кам'янської міської ради Наталія Ктитарова і
начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк. Як зазначив директор дитячо-юнацької спортивної школи № 4 Олександр Кірпа, цього року зі стін школи випускається 21 вихованець.

Серед них один майстер спорту (стрибки на акробатичній доріжці), дванадцять кандидатів у майстри спорту (дзюдо, художня гімнастика, естетична групова гімнастика, спортивна акробатика, стрибки на акробатичній доріжці, тхеквондо ВТФ). Це багаторазові призери чемпіонатів України з естетичної групової гімнастики, тхеквондо ВТФ, кандидат у збірну команду України зі стрибків на акробатичній доріжці, члени збірної команди області зі спортивної акробатики та дзюдо. Серед випускників закладу – один стипендіат міського голови (стрибки на акробатичній доріжці).

 

25 травня відбувся чемпіонат Албанії з легкої атлетики.

На ньому дуже вдало виступили вихованці тренера з Кам`янської ДЮСШ № 3 Віктора Сидоровича Андросовича. Чемпіонський титул в стрибках у висоту здобув Роман Кулик. Наш земляк подолав планку на висоті 2 метра 5 сантиметрів. Його колега Ілля Білоус з результатом 7 метрів 14 сантиметрів став бронзовим призером у стрибках в довжину.


Футболіста СК "Дніпро-1" Єгора Ярмолюка викликали до збірної України (U-19).

Вихованець тренера Кам'янської "Наді-nova" Миколи Голіка прибув до розташування юнацької збірної України, яка в Нідерландах розпочала підготовку до еліт-раунду кваліфікації Євро-2022.

Суперниками команди Володимира Єзерського будуть Норвегія, Сербія та Нідерланди. Матчі відбудуться 1, 4 та 7 червня. У рамках підготовки 30 травня буде зіграний контрольний матч із берлінським "Динамо" (U-19).

Нагадаємо, що цей турнір мав відбутися наприкінці березня, але було перенесено через війну.

Джерело https://gorod.dp.ua