
Володимир Савченко виграв шаховий турнір вихідного дня, який відбувся у Кам'янському 20 червня.
У фоє кіноконцертного залу "Мир" за дошками з чорно-білими полями змагалися шість гравців. Набравши 24 очка, переможцем бліц-турніру став Володимир Савченко (на фото). Друге місце із дев’ятнадцятьма пунктами посів Геннадій Максимів. На один бал від нього відстав Захар Ємець. Срібний призер нещодавнього турніру до Всесвітнього дня донора Володимир Миколенко цього разу виступив невпевнено і у підсумку посів передостаннє місце.