Перемогою Кам’янського фахового медичного коледжу завершилися спортивні ігри серед студентів закладів фахової передвищої освіти Кам’янського регіону за 2025–2026 навчальний рік.

Головний суддя змагань Микола Коцюба 26 червня провів зібрання, на якому оприлюднив підсумкові результати та нагородив призерів Кубка міського голови. Протягом навчального року студенти змагалися у дев'яти видах спорту.

Головна інтрига сезону розгорнулася між майбутніми медиками та металургами. У результаті запеклої боротьби представники Кам’янського фахового медичного коледжу вперше здобули історичну перемогу, посівши перше місце із сумою очок 12. Студенти-медики виявилися найкращими стратегами, завоювавши «золото» у шахах, настільному тенісі та волейболі. Лише на один бал від лідера відстав Придніпровський металургійний фаховий коледж, який посів друге місце. Металурги домінували у мініфутболі та чоловічому баскетболі. Почесне третє місце завоював Технологічний фаховий коледж ДДТУ, чиї вихованці виграли змагання з кульової стрільби, а також лідирували у дівочому волейболі.