
Боксери з Кам'янського вибороли 15 нагород на обласних змаганнях
Із 25 по 29 травня Дніпро був ареною запеклих боксерських поєдинків. На рингу одночасно проходили дві великі події: чемпіонат Дніпропетровської області серед чоловіків та жінок (2007–1987 років народження) та обласний турнір серед юнаків і дівчат (2012–2013 років народження). Честь Кам'янського захищали вихованці ДЮСШ №1 (тренери Г. Молоков, В. Хамаза), ДЮСШ №2 (тренери В. Мельник, О. Турченко, В'яч. Шульга), боксерський клуб "Ринг" (тренер А. Шешурєв). Наші земляки продемонстрували майстерність, характер та волю до перемоги. Результатом напружених боїв стали 15 призових місць (1+10+4). Єдина золота медаль в активі "рингівця" Дмитра Рохтіна, який змагався у ваговій категорії 42 кг.

