
У місті Аммерсбек (Німеччина), 13 червня відбувся турнір 3.Ammersbek Cup з кіокушин карате, на якому Єгор Самойленко став призером.
На татамі змагалися майже дві сотні каратистів з усієї Німеччини. У розділі "куміте" призером став 17-річний кам'янчанин Єгор Самойленко (на фото другий ліворуч). Вихованець тренера Олександра Наконечного з Кам’янської федерації кіокушин кан карате, який вже два роки захищає кольори німецького клубу "Makkabi Bonn", здобув бронзову медаль серед бійців вагової категорії понад 70 кг.
Оскільки категорія важковаговиків була великою, організатори розділили її на дві підгрупи. Єгор потрапив у другу четвірку бійців. Для виходу у фінал або завоювання медалі Єгору довелося змагатися з братами Дастіном і Стенлі Вертецькими, представниками сильної школи з Барзінггаузена, а також із бійцем господарів татамі — Максимом Батановим. Завоювання бронзової нагороди в такій щільній та потужній групі є доволі високим результатом для Єгора Самойленка.

12 червня у Дніпропетровській обласній державній адміністрації вшановували найактивніших донорів регіону. Серед 17 нагороджених були і троє мешканців Кам’янського.
Почесними грамотами відзначили Заслужених донорів України — директора Кам’янської ДЮСШ № 2 Едуарда Аноткіна, та Сергія Березового, робітника підприємства "Камет-Сталь". Таку ж нагороду отримала Почесний донор України, Марина Кернус, медсестра відділу заготівлі крові Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру крові.