
Кам'янчанка Ярослава Кірієнко стала срібною призеркою Всеукраїнського турніру з дзюдо "Кубок Придніпров’я", який проходив 21–22 травня в її рідному місті.
Змагання стали одним із ключових стартів національного спортивного сезону. На татамі СК "Прометей" змагалися 187 юніорів та юніорок, які представляли 11 регіонів України та місто Київ. Честь Кам'янського відстоювали борці ДЮСШ № 1 (тренер Станіслав Харченко) та ДЮСШ № 4 (тренери Василь Мосьпан, Олександр Черненко). За регламентом, медалі розігрувалися у 14 вагових категоріях. Кам'янчанка Ярослава Кірієнко, вихованка тренера О.Черненка, боролся серед спортсменок вагової категорії понад 78 кг і здобула срібну медаль. Найбільш успішно виступили дзюдоїсти із Дніпра, в активі яких 7 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей. Переможці турніру отримали право на присвоєння спортивного звання "Майстер спорту Україн" з дзюдо.

Анастасія Черноколенко здобула срібну медаль на престижному Міжнародному турнірі з боксу Eindhoven Box Cup 2026 в Нідерландах.
Спортсменка, яка складі збірної України представляла Дніпропетровський обласний центр олімпійської підготовки, продемонструвала високу майстерність у ваговій категорії до 70 кг. Анастасія (перший тренер кам'янчанин Іван Карпович) у напруженому півфінальному поєдинку (пара №3) здобула впевнену перемогу над суперницею з Польщі Амелією Костжевою. У головному бою турніру (пара №11) наша землячка зустрілася з потужною представницею Нідерландів Луною Белу. Черноколенко продемонструвала справжній боксерський характер та виборола срібну нагороду.
Потрібно нагадати, що майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Черноколенко являється бронзовою призеркою чемпіонату світу та дворазовою бронзовою призеркою чемпіонатів Європи.