Кароліна Гаврись здобула "срібло" на Чемпіонаті Дніпропетровської області з дзюдо серед чоловіків та жінок, який відбувся 6 червня.

На татамі обласного центру змагалися більше сотні найсильніших борців з Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Синельниково, Васильківки, а також спортсменів з Одеси й Харкова. За підсумками турніру, кам’янчанка Кароліна Гаврись (на фото крайня ліворуч) стала призеркою. Вихованка тренера ДЮСШ № 1 Станіслава Харченка отримала срібну медаль, змагаючись серед кадеток у ваговій категорії 52 кг.

Цей обласний турнір мав ключове значення, оскільки став офіційним етапом відбору на головний національний старт 2026 року — Чемпіонат України серед чоловіків та жінок. За підсумками змагань найкращі дзюдоїсти та дзюдоїстки вибороли право представити свій регіон на загальнонаціональному рівні наприкінці липня.

 

"Дзержинець" 5 листопада 1974 рік

 

"Дзержинець" 2 жовтня 1974 рік

 

"Дзержинець" 2 жовтня 1974 рік

 

"Дзержинець" 2 жовтня 1974 рік

 

"Дзержинець" 6 листопада 1974 рік


Четверо кам'янчан стали призерами Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам’яті видатного тренера І.І. Бобровича, який відбувся 7 червня в Пелагіївці на Миколаївщині.

Ця спортивна подія має тривалу історію та традиційно збирає на килимі кращих юних борців країни. Цього року турнір об'єднав понад 150 учасників. Напружені сутички зібрали представників команд з Миколаївської, Дніпропетровської, Одеської та Полтавської областей. Вихованці тренерів Кам’янської ДЮСШ №3 Юрія Никитенка, Євгена Лютого і Олександра Щербакова за підсумками турніру чотири рази піднімалися на п'єдестал пошани. Бронзові медалі здобули Домір Едигорян, Арсеній Горб, Євген Рогівський та Іван Бідний.

 

"Дзержинець" 18 лютого 1978 рік

 

 

"Дзержинець" 31 січня 1978 рік