
Володимир Савченко виграв шаховий турнір вихідного дня, який відбувся у Кам'янському 20 червня.
У фоє кіноконцертного залу "Мир" за дошками з чорно-білими полями змагалися шість гравців. Набравши 24 очка, переможцем бліц-турніру став Володимир Савченко (на фото). Друге місце із дев’ятнадцятьма пунктами посів Геннадій Максимів. На один бал від нього відстав Захар Ємець. Срібний призер нещодавнього турніру до Всесвітнього дня донора Володимир Миколенко цього разу виступив невпевнено і у підсумку посів передостаннє місце.

Кам'янчани здобули 7 медалей у чемпіонаті Дніпропетровської області з боксу серед юніорів та юніорок 2010–2011 р. н., який проводився у Кривому Розі з 15 по 19 червня.
У престижних змаганнях взяли участь близько сотні боксерів із Дніпра, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Нікополя, Синельникового, Павлограда, Яворницького та міста Самар. Кам'янське представляли бійці ДЮСШ №1 (тренери Г. Молоков, В. Хамаза), боксерських клубів "Ринг" (тренер А. Шешурєв) та "Дзержинець" (тренер О. Лісняк). За підсумками турніру кам'янчани здобули два других і п'ять третіх місць. У фіналі два наших бійці протистояли місцевим боксерам і, на жаль, поступилися. У ваговій категорії 80+ "рингівець" Денис Луценко програв Богдану Затуливітру, а серед бійців вагою 46 кг боксер ДЮСШ №1 Максим Бевзюк — Андрію Васильєву. Бронзові медалі приміряли колеги Бевзюка: Іван Грищенко, Данило Лисяк, Назар Макаренко і Дар'я Довженко, а також вихованець А. Шешурєва Артур Колодяжний.

