
Вікторія Щербина з Кам'янського посіла третє місце на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта), який проходив на Рівненщині у селі Колоденка.
У змаганнях на честь бійців СБУ на ринг виходили понад 200 найсильніших боксерів та боксерок із більше ніж 20 регіонів країни. У ваговій категорії понад 81 кг нагороду отримала діюча боксерка та тренерка кам'янського БК "Мамай" Вікторія Щербина, яка з червня захищає честь Києва. У першому бою її суперниця з Тернопільщини Каріна Айрапетян через травму не вийшла на ринг. У півфіналі Вікторія зійшлася в поєдинку з першим номером збірної України, киянкою Марією Ловчинською. Поступившись досвідченій столичній опонентці, Вікторія завоювала почесну бронзову нагороду чемпіонату.
Відео поєдинку Щербина - Ловчинська.
https://www.facebook.com/100024540892388/videos/pcb.2330254371135903/27761827416838681
https://www.facebook.com/100024540892388/videos/pcb.2330254371135903/1743527893667508
https://www.facebook.com/100024540892388/videos/pcb.2330254371135903/1541472817388122
https://www.facebook.com/100024540892388/videos/pcb.2330254371135903/2536083116813737

За підсумками чемпіонату України з настільного тенісу серед мінікадетів "Прудкий мʼяч", який пройшов на Львівщині з 17 по 21 червня, збірна Дніпропетровської області посіла друге місце. Срібні медалі в складі збірної отримали дві кам'янчанки - Ярослава Онищенко і Іванна Зіненко.
На базі сучасної Академії настільного тенісу Олімпійського чемпіона Віктора Дідуха, що в селі Андріївка Золочівського району Львівської області, відбулося головне свято дитячого настільного тенісу — Чемпіонат України "Прудкий мʼяч". За нагороди змагалися мінікадети 2015 року народження та молодші, які представляли 18 найсильніших команд з усієї країни. Попри виклики воєнного часу, турнір продемонстрував високу масовість, безкомпромісну боротьбу та чудову технічну підготовку майбутнього резерву національної збірної. Головним тріумфатором стала столична команда. Перша збірна Дніпропетровської області здобула "срібло". Медалі отримиали дніпряни Антон Хорошун, Владислав Кількінов, Єва Хохолькова та вихованки кам'янської ДЮСШ №1 Ярослава Онищенко і Іванна Зіненко.
Вихованки тренера-викладача Валентина Галинського з Кам'янського, зробили свій мвнесок у командне "срібло" Дніпропетровщини, але показали кардинально різні результати в індивідуальній першості. У круговому груповому етапі Ярослава Онищенко виступила блискуче, здобувши 4 перемоги і зазнавши лише однієї поразки від лідерки Анни Гракової. Посівши друге місце в групі, вона вийшла до фінальної сітки. У парному розряді дівчат (разом із Д. Жуковою) Ярослава дійшла до матчів за п'яте місце, а в міксті (з Л. Адамовичем) зупинилася на стадії 1/8 фіналу, увійшовши до топ-16 пар України. Особистий турнір склався для Іванни Зіненко непросто — вона посіла шосте місце у групі, не зумівши здобути перемог та вигравши лише один сет у Олександри Личманюк (1:3). Проте у змішаному розряді разом із Данилом Гуменом Іванна проявила характер, вирвавши важку перемогу в 1/32 фіналу (3:2) проти пари Гречаний/Чернота, після чого поступилася майбутнім фаворитам Лунегову/Тележинській (0:3) на стадії 1/16 фіналу.