
Вікторія Щербина з Кам'янського посіла третє місце на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта), який проходив на Рівненщині у селі Колоденка.
У змаганнях на честь бійців СБУ на ринг виходили понад 200 найсильніших боксерів та боксерок із більше ніж 20 регіонів країни. У ваговій категорії понад 81 кг нагороду отримала діюча боксерка та тренерка кам'янського БК "Мамай" Вікторія Щербина, яка з червня захищає честь Києва. У першому бою її суперниця з Тернопільщини Каріна Айрапетян через травму не вийшла на ринг. У півфіналі Вікторія зійшлася в поєдинку з першим номером збірної України, киянкою Марією Ловчинською. Поступившись досвідченій столичній опонентці, Вікторія завоювала почесну бронзову нагороду чемпіонату.
Відео поєдинку Щербина - Ловчинська.
https://www.facebook.com/100024540892388/videos/pcb.2330254371135903/27761827416838681
https://www.facebook.com/100024540892388/videos/pcb.2330254371135903/1743527893667508
https://www.facebook.com/100024540892388/videos/pcb.2330254371135903/1541472817388122
https://www.facebook.com/100024540892388/videos/pcb.2330254371135903/2536083116813737