"Дзержинець" 15 листопада 1975 рік


Анастасія Черноколенко здобула срібну медаль на престижному Міжнародному турнірі з боксу Eindhoven Box Cup 2026 в Нідерландах.

Спортсменка, яка складі збірної України представляла Дніпропетровський обласний центр олімпійської підготовки, продемонструвала високу майстерність у ваговій категорії до 70 кг. Анастасія (перший тренер кам'янчанин Іван Карпович) у напруженому півфінальному поєдинку (пара №3) здобула впевнену перемогу над суперницею з Польщі Амелією Костжевою. У головному бою турніру (пара №11) наша землячка зустрілася з потужною представницею Нідерландів Луною Белу. Черноколенко продемонструвала справжній боксерський характер та виборола срібну нагороду.

Потрібно нагадати, що майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Черноколенко являється бронзовою призеркою чемпіонату світу та дворазовою бронзовою призеркою чемпіонатів Європи.

 

24 травня у Дніпрі, під дахом спортивного комплексу "Олімпійські резерви", розгорнулися запеклі баталії одразу двох великих спортивних подій. Місто приймало відкритий чемпіонат Дніпра та Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ, присвячений пам’яті першого президента профільної національної Федерації Івана Петренка.

 

Свою майстерність, витримку та жагу до перемоги демонстрували близько 400 бійців, які представляли 30 команд із шести регіонів України. Кам’янське на цих престижних стартах представляли вихованці трьох міських шкіл: ДЮСШ №1 (наставник В. Сторчак), ДЮСШ №3 (під керівництвом Ю. Палька) та ДЮСШ №4 (тренери О. Кірпа, В. Лобанов та А. Хрієнка). За підсумками обох змагальних турнірів збірна команда ДЮСШ №4 зафіксувала чудовий результат, зібравши урожай із 9 золотих, 8 срібних та 7 бронзових нагород. На високому рівні виступили й представники інших наших спортивних шкіл. Вихованці першої школи  привезли додому дві золоті,  одну срібну і чотири бронзові медалі. В  активі ДЮСШ №3 три перших, шість других та два третіх місця.

 

 

 

"Дзержинець" 22 липня 1977 рік

 

"Дзержинець" 3 липня 1977 рік

"Дзержинець" 6 липня 1977 рік

"Дзержинець" 20 липня 1977 рік

 

"Дзержинець" 16 липня 1977 рік



З 20 по 24 травня в Умані проходив чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, де успішно виступив вихованець Кам'янської ДЮСШ №1 Андрій Тонконог.

Змагаючись у старшій віковій групі, юнак продемонстрував високу майстерність і справжній характер. Найвищим досягненням підопічного Григорія Коломойця, Анатолія Грабка та Віктора Миронова стала бронзова медаль у заїзді байдарок-двійок на дистанції 500 метрів. Крім того, Андрій зафіксував за крок від подіуму ще два високі результати: він фінішував четвертим у байдарці-одиночці та у складі екіпажу-четвірки (К-4) на тій же 500-метрівці. Стабільне потрапляння в топ найсильніших принесло спортсмену заслужене місце в юніорській збірній України.