У Львові, 24–26 квітня паралельно проводилися два потужних змагання всеукраїнського рівня з тхеквондо ВТФ: чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ та спортивних клубів і "Кубок президента" - рейтинговий турнір класу "А". Бійці трьох кам`янських ДЮСШ загалом здобули півсотні нагород.

На восьми даянгах Легкоатлетичного манежу навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у розділах "керугі" та "пумсе" за нагороди змагалися близько 1200 спортсменів з двадцяти областей України. Кам`янське представляли бійці ДЮСШ №1 (тренери А. Стовбан, В. Сторчак, М. Марченко), ДЮСШ №3 (тренери Ю. Пальок, Я.Пальок), ДЮСШ №4 (тренери О. Кірпа, В. Лобанов, А. Хрієнко, Р. Курись). За підсумками обох турнірів представники Кам`янського вибороли рівно 50 нагород (17+12+21). В активі тхеквондистів ДЮСШ №4 найбільше медалей - 32 (12+8+12). Вихованці ДЮСШ №1 здобули 14 нагород (5+3+6). Три "бронзи" і одна срібна медаль на рахунку спортсменів ДЮСШ №3.

 


18 квітня спортивна база кам`янської ДЮСШ №1 стала ареною відкритого чемпіонату з тхеквондо ВТФ "Хоробре серце – 2026".

Турнір об’єднав 170 учасників із Дніпра, Кривого Рогу, Самара та Кам’янського. Бійці всіх вікових категорій виборювали першість у розділі "керугі". Змагання мали статус підготовчих перед відповідальним стартом — чемпіонатом України у Львові. Для забезпечення чесної конкуренції досвідчені атлети та новачки змагалися в окремих дивізіонах. За підсумками запеклих двобоїв командне "золото" здобула ДЮСШ №4, в активі якої 39 медалей (16+16+7). Друге місце вибороли господарі турніру — ДЮСШ №1. А почесну трійку лідерів замкнула дніпровська команда "ОМУ".

Усі призери отримали заслужені грамоти та медалі.

 

Кам’янські тхеквондисти вибороли вісім нагород на всеукраїнському турнірі Kiev Open Cup 2026, який пройщов 3–4 квітня.

На базі легкоатлетичного манежу київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся відкритий всеукраїнський турнір із тхеквондо ВТФ. Змагалися 500 учасників із 79 команд, що представляли 8 регіонів України. Вихованці кам’янських спортивних шкіл продемонстрували високий рівень підготовки, здобувши загалом вісім медалей. Команда ДЮСШ №4 (тренери В. Лобанов, А. Хрієнко) виступила складом із п’яти осіб та виборола чотири нагороди: золоті медалі здобули Роман Волков та Едвард Курлянський, "срібло" — Іван Ржимовський, а "бронзу» — Кевін Курлянський. Ще чотири нагороди додали до скарбнички міста бійці ДЮСШ №1 (тренери А. Стовбан, В. Сторчак). Переможцем змагань став Кирило Оленич, якого також визнали найкращим спортсменом турніру. Срібні медалі вибороли Микола Даньшин та Дмитро Дзюбенко, а Михайло Назаренко посів третє місце.

 

Вихованці кам’янської ДЮСШ №4 успішно виступили на міжнародному турнірі "Skopje Open Ramus 2026", що проходив 4–5 квітня у столиці Північної Македонії. Змагання високого рангу (статус WT G1) об’єднали в спортивному центрі "Борис Трайковський" близько тисячі атлетів із 40 країн світу.

У розділі "пумсе" майстерність демонстрували підопічні тренера Романа Курися. Найвищу сходинку п'єдесталу підкорив дует Максима Соколенка та Анни Сулімцевої — у парному виступі вони вибороли "золото". В особистому заліку Анна Сулімцева поповнила скарбничку команди бронзовою нагородою, а Максим Соколенко посів почесне п’яте місце.

 

Спортивна зала ліцею інформаційних технологій 21 березня перетворилася на арену запеклих та видовищних поєдинків. Саме тут відбувся відкритий чемпіонат Кам’янської ДЮСШ №3 з тхеквондо під символічною назвою "Новачок".

Змагання зібрали понад півтори сотні юних атлетів у складі дев’яти команд із різних куточків Дніпропетровщини. На трьох доянгах свою майстерність, незламний характер та техніку у розділі "керугі" демонстрували представники Самара, Нікополя, Дніпра та господарів турніру — Кам’янського.

За підсумками напруженої боротьби лідером загальнокомандного заліку стала Кам`янська ДЮСШ №4 (тренери О. Кірпа, К. Ковдря, В. Лобанов, А. Хрієнко, Р. Курись). Вихованці школи продемонстрували феноменальний результат, виборовши 39 медалей: 15 золотих, 18 срібних та 6 бронзових нагород. Почесне друге місце посіли господарі даянгу — представники ДЮСШ №3 (тренери Ю. Пальок, Я. Пальок, Є. Свіжевський, Ю. Свіжевська, Д. Марченко). В активі команди 13 золотих, 14 срібних та 4 бронзові медалі. Замкнула трійку призерів команда КДЮСШ міста Самар, спортсмени якої здобули 9 золотих, 3 срібні та 4 бронзові нагороди.

Турнір "Новачок" став для багатьох учасників першим серйозним кроком на шляху до великого спорту, подарувавши вболівальникам яскраві емоції, а бійцям — безцінний досвід.