
У селі Колоденка (Рівненеська область) завершився Чемпіонат з боксу серед чоловіків та жінок (еліта). Приємно, що серед призерів є спортсменки, які свій боксерський шлях розпочинали у Кам'янському.
У складі збірної Дніпропетровської області виступали дві сестри Черноколенко, які свої перші кроки робили у Кам'янському під наглядом тренера Івана Карповича. Наразі дівчата представляють Дніпропетровську обласну школу вищого спортивного майстерності (ОШВСМ). Молодша - Олена, змагалася у ваговій категорії 80 кг. У першому поєдинку вона перемогла представницю Києва, а потім поступилася суперниці з Донецької області та отримала "бронзу".

Анастасія Черноколенко (70 кг) у першому поєдинку впевнено здолала столичну суперницю Валерію Ястребову. В 1/2 фіналу вона виграла у боксерки з Львівщини. У фіналі Анастасія роздільним рішенням суддів здобула перемогу у фінальному поєдинку над Анастасією Таран з Дніпра.