
Кам’янські тхеквондисти вибороли вісім нагород на всеукраїнському турнірі Kiev Open Cup 2026, який пройщов 3–4 квітня.
На базі легкоатлетичного манежу київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся відкритий всеукраїнський турнір із тхеквондо ВТФ. Змагалися 500 учасників із 79 команд, що представляли 8 регіонів України. Вихованці кам’янських спортивних шкіл продемонстрували високий рівень підготовки, здобувши загалом вісім медалей. Команда ДЮСШ №4 (тренери В. Лобанов, А. Хрієнко) виступила складом із п’яти осіб та виборола чотири нагороди: золоті медалі здобули Роман Волков та Едвард Курлянський, "срібло" — Іван Ржимовський, а "бронзу» — Кевін Курлянський. Ще чотири нагороди додали до скарбнички міста бійці ДЮСШ №1 (тренери А. Стовбан, В. Сторчак). Переможцем змагань став Кирило Оленич, якого також визнали найкращим спортсменом турніру. Срібні медалі вибороли Микола Даньшин та Дмитро Дзюбенко, а Михайло Назаренко посів третє місце.



4–5 квітня у Дніпрі пройшов чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2013–2014 та дівчат 2013–2015 років народження. У змаганнях, що стали відбором до Всеукраїнської дитячої ліги, взяли участь близько 240 спортсменів із Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Синельникового, Марганця, Нікополя, Павлограда та Самара.
Вихованці кам’янських ДЮСШ №1 (тренер С. Харченко) та ДЮСШ №4 (тренери О. Черненко, В. Мосьпан) гідно представили місто. Від першої спортивної школи золоту медаль у категорії до 73 кг здобув Данило Олексін, срібним призером у вазі до 55 кг став Михайло Михайличенко, а Тихон Любченко (+73 кг) виборов бронзу. Також третю сходинку п’єдесталу посіли представники ДЮСШ №4 — Ярослава Бережна (40 кг) та Кирило Собаченко. (42 кг).

