"Дзержинець" 1 жовтня 1974 рік

 

"Дзержинець" 17 вересня 1974

 

Кароліна Гаврись здобула "срібло" на Чемпіонаті Дніпропетровської області з дзюдо серед чоловіків та жінок, який відбувся 6 червня.

На татамі обласного центру змагалися більше сотні найсильніших борців з Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Синельниково, Васильківки, а також спортсменів з Одеси й Харкова. За підсумками турніру, кам’янчанка Кароліна Гаврись (на фото крайня ліворуч) стала призеркою. Вихованка тренера ДЮСШ № 1 Станіслава Харченка отримала срібну медаль, змагаючись серед кадеток у ваговій категорії 52 кг.

Цей обласний турнір мав ключове значення, оскільки став офіційним етапом відбору на головний національний старт 2026 року — Чемпіонат України серед чоловіків та жінок. За підсумками змагань найкращі дзюдоїсти та дзюдоїстки вибороли право представити свій регіон на загальнонаціональному рівні наприкінці липня.

 

"Дзержинець" 5 листопада 1974 рік

 

"Дзержинець" 2 жовтня 1974 рік

 

"Дзержинець" 2 жовтня 1974 рік

 

"Дзержинець" 2 жовтня 1974 рік

 

"Дзержинець" 6 листопада 1974 рік


Четверо кам'янчан стали призерами Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам’яті видатного тренера І.І. Бобровича, який відбувся 7 червня в Пелагіївці на Миколаївщині.

Ця спортивна подія має тривалу історію та традиційно збирає на килимі кращих юних борців країни. Цього року турнір об'єднав понад 150 учасників. Напружені сутички зібрали представників команд з Миколаївської, Дніпропетровської, Одеської та Полтавської областей. Вихованці тренерів Кам’янської ДЮСШ №3 Юрія Никитенка, Євгена Лютого і Олександра Щербакова за підсумками турніру чотири рази піднімалися на п'єдестал пошани. Бронзові медалі здобули Домір Едигорян, Арсеній Горб, Євген Рогівський та Іван Бідний.